Головна сторінка - ООО "Монопак"

ГНУЧКА УПАКОВКА

Основними перевагами гнучкої упаковки перед традиційними матеріалами є її відносно невелика вага і безпека, їй не потрібно великих складських площ, а її використання істотно знижує витрати на транспортування.

ПОЛІПРОПІЛЕНОВА ЕТИКЕТКА

Поліпропіленова етикетка використовується для безалкогольних та слабоалкогольних напоїв у ПЕТ-тарі. Така етикетка має цілу низку переваг порівняно з традиційним матеріалом - папером.

ТЕРМОЗБІЖНА ЕТИКЕТКА

Завдяки своїй властивості приймати при нагріванні форму упаковки будь-якого ступеня складності, щільно облягаючи її поверхню під час усадки, термозбіжна етикетка застосовується там, де необхідно декорувати складну геометричну форму, де яскравістю і нестандартністю потрібно підкорити покупця.

ТЕРМОЗБІЖНА ПВХ ПЛІВКА

Термозбіжна ПВХ - плівка, це різновид полівінілхлоридних пакувальних плівок, особливою властивістю якої є здатність скорочуватися під дією температури і приймати форму пакувального виробу.

Термозбіжна ПВХ - плівка, це пакувальна плівка, яка володіє низькою температурою усадки, добрими механічними і відмінними оптичними властивостями, це сучасне і перспективне рішення упаковки, що дозволяє досягти успіху в залученні уваги покупця до вашої продукції. При цьому цілісність упаковки дозволяє захистити упакований виріб від різного роду впливу при транспортуванні, зберіганні та реалізації.

Блог