Масложирова і молочна продукція - ООО "Монопак"

Масложирова і молочна продукція

масложировая и молочная продукция
До цього виду продуктів відносяться майонез, соуси, кетчупи, масло, маргарин, згущене молоко, молочні продукти (морозиво, тверді сири).

Для пакування майонезів і соусів, згущеного молока застосовують, як правило, упаковку типу Doy-pack (під запаювання і зі вставкою пластмасового штуцера).

Дана група продуктів містить у своєму складі достатньо агресивні з хімічної точки зору компоненти (оцтова і лимонна кислоти, рослинні масла і жири). У зв’язку з цим, гнучка упаковка повинна бути виготовлена ​​з матеріалів, які володіють високими бар’єрними властивостями: газо-, водо-, ароматонепроникністю, жиростійкістю, світловідбиваючою здатністю.

Пакувальний матеріал для зазначених продуктів може являти собою двошарову або тришарову композицію на основі алюмінієвої фольги і полімерних плівок, а також на основі високобар’єрних з’єднань. Наприклад, для твердих сирів необхідна вакуумна упаковка, яка дозволяє зберігати продукт в газомодифікованому середовищі. Для такої упаковки ми використовуємо поліетилен з додатковим шаром EVOH. Прозорість матеріалу дає можливість найкращим чином продемонструвати привабливість товару. Вакуумна упаковка відмінно захищає продукцію, збільшує терміни її зберігання, полегшує складування і реалізацію.