Снекова і бакалійна продукція - ООО "Монопак"

Снекова і бакалійна продукція

снэки

До продукції снекової категорії відносяться насіння, чіпси, горішки, сухофрукти, сухарики, подушечки, сушені морепродукти.

Характерна особливість групи снеків – це низький вміст вологи, висока жирність, висока сприйнятливість до сторонніх запахів. Пакувальні матеріали для таких продуктів повинні мати високі бар’єрні властивості, тому, як правило, застосовуємо ламіновані структури, що складаються з двох і більше шарів плівок.

 

До бакалії відносяться крупи, каші, макаронні вироби, цукор, сіль та інші сипучі продукти. Для упаковки даної категорії продуктів можна використовувати моноплівкі і ламіновані (багатошарові) матеріали. Упаковка для макаронних виробів, крім бар’єрних властивостей, також повинна володіти високою стійкістю до проколу. Для забезпечення вимог, що пред’являються до упаковки бакалійної категорії продуктів, ми, в основному, використовуємо двошарову комбінацію матеріалів, що складається з поліпропілену і cast – поліпропілену (неорієнтованого поліпропілену). Такі матеріали мають високу механічну міцність, здатність до термічного зварювання, чудовий зовнішній вигляд і нанесення друку будь-якої складності