Сухі напої, сублімовані продукти - ООО "Монопак"

Сухі напої, сублімовані продукти

сухиие напитки

Сучасні види упаковки у вигляді Doy-pack найбільш затребувані сьогодні для сухих напоїв та інших сублімованих продуктів. В упаковці Doy-pacк «злилися» всі властивості, які так полюбилися Споживачеві:

можливість конструювання складу упаковки;

співвідношення «ціна/якість»;

легкість і компактність упаковки;

зручність і функціональність у застосуванні;

високі міцнісні і бар’єрні властивості;

відмінна оброблюваність під час фасування.

Сухі напої характеризуються дуже низьким вмістом вологи, тому герметичність упаковки і низька вологопроникність відіграють особливо важливу роль. Крім того, для таких продуктів, як кава, чай, які мають яскраво виражений власний аромат, стійкість упаковки до проникнення сторонніх запахів ззовні також є важливішою властивістю. У цьому випадку багатошаровий матеріал на основі алюмінієвої фольги прекрасно зберігає продукт, забезпечує стійкість і міцність готової упаковки. Матеріал дозволяє вбудовувати кавовий клапан для дегазації, що дозволяє фасувати каву відразу після обсмажування, міцні і герметичні шви упаковки дозволяють використовувати матеріал для формування вакуумного пакета. Для чайного пакетика з фільтр-паперу може бути використана двошарова комбінація з металізованим матеріалом. Все вищеперелічене, безсумнівно, забезпечує збереження властивостей ароматної кави та чаю.

Типи упаковки, що застосовуються:

– міні упаковка типу Sachet (порційна упаковка);

– стоячі пакети типу Doy-pack;

– вакуумна упаковка для кави;

– пакети типу Flow-pack.

Пакети Doy-pack можуть бути оснащені застібкою zip-lock (зіп-лок). Zip-lock – пластикова багаторазова застібка шириною від 10 мм до 20 мм, яка упаюється в багатошарові полімерні пакети. Застібка zip-lock допомагає герметично і швидко запечатати пакет при багаторазовому використанні. Пакет, оснащений зіп – застібкою zip-lock для багаторазового використання, запобігає потраплянню вологи, зберігає аромат і властивості продукту. Такі пакети відразу набувають набагато більше корисних споживчих властивостей у порівнянні зі звичайними пакетами, їх широко застосовують як на підприємствах – виробниках, так і в мережах роздрібної торгівлі.