Якість продукції, що випускається відповідає Міжнародному Стандарту FSSC 22000 - ООО "Монопак"

Якість продукції, що випускається відповідає Міжнародному Стандарту FSSC 22000

«МоноПак» підтвердила якість продукції, що випускається сертифікатом FSSC 22000

Шановні партнери, раді Вам повідомити, що компанія «МоноПак» підтвердила якість продукції, що випускається сертифікатом FSSC 22000.
У 2018 році компанія «МоноПак» успішно пройшла сертифікаційний аудит міжнародної компанії «BUREAU VERITAS CERTIFICATION», що підтверджує ведення системи якісного та ефективного менеджменту організації за стандартом  FSSC 22000, а саме те, що ТОВ «МоноПак» є гарантом якості!
ТОВ «МоноПак» займає лідируючі позиції по виробництву і дистрибуції гнучкої упаковки, термоусадочної та пропіленової етикетки в Україні та за її межами.

Нам довіряють багато, проте ми не перестаємо розширювати горизонти якості своєї продукції і завойовувати довіру нових клієнтів.
Ми отримали міжнародне визнання нашої продукції і підтвердили відповідність вимогам стандартів FSSC 22000.
Таким чином, завдяки сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів за вимогами Food Safety System Certification 22000 підприємство отримує такі переваги:

Сертифікація підприємства за схемою FSSC 22000 – це ще одне свідчення орієнтованості компанії «МоноПак» на виробництво безпечної продукції, так як це дуже актуально і важливо для наших партнерів.