Гнучка упаковка - ООО "Монопак"

Гнучка упаковка

гибкая упаковка

 

Основними перевагами гнучкої упаковки перед традиційними матеріалами є її відносно невелика вага і безпека, їй не потрібно великих складських площ, а її використання істотно знижує витрати на транспортування.

Бар’єрні властивості плівок перешкоджають проникненню вологи, масел і жирів, газів, мікроорганізмів і ультрафіолетового випромінювання, забезпечують високі параметри збереження продукції.

Особливі переваги має гнучка упаковка, яка виготовлена ​​з багатошарових плівок. Комбінування різних шарів в багатошарових плівках дозволяє надати їм необхідні додаткові властивості: потрібний рівень бар’єрності, стійкість до розриву, твердість. З’являється можливість використовувати особливості багатошарових плівок в дизайні, не тільки за рахунок нанесення міжшарового друку, але і за рахунок використання ефекту матовості або металізації, застосування прозорих віконець.

Порядок чергування шарів багатошарової плівки визначається її функціональним призначенням. Зовнішній шар виконує захисні і бар’єрні функції, а також слугує основою для нанесення барвистого друку. Внутрішній шар забезпечує герметичність.

Також пропонуються якісні пакувальні матеріали з глибоким друком для упаковки цукерок з TWIST-ефектом (пам’ять скручування).

Плівки з TWIST-ефектом розроблені спеціально для кондитерської промисловості. Ефект «закрутки» досягається завдяки тому, що матеріал основного шару плівки орієнтований в одному напрямку і має високу залишкову деформацію, тобто здатність зберігати скрутку при загортці цукерок. Плівки з «TWIST-ефектом», як правило, складаються з 3-х і більше екструдійованих шарів з полімерних матеріалів – поліетилену, поліпропілену, полістиролу, полівінілхлориду, внутрішній, з яких виконуєь функцію збереження та підтримки форми, що надається. Також упаковка з TWIST-ефектом не деформується при транспортуванні.