Товари особистої гігієни, фармацевтика - ООО "Монопак"

Товари особистої гігієни, фармацевтика

tovary-lichnoj-gigieny-farmatsevtika

Вимоги до упаковки для фармацевтичної продукції, косметики і товарів особистої гігієни дуже специфічні. Кисень, світло, інфрачервоне випромінювання здійснюють негативний вплив на креми, мазі та інші косметичні препарати на натуральній основі. Під дією світла не упакована косметика та засоби особистої гігієни знебарвлюються, а у вітамінізованих засобах відбувається деструкція вітамінів.

Тому упаковка для фармацевтичної продукції, косметики, засобів особистої гігієни і туалетного приладдя покликана:
– виключити потрапляння повітря і вологи;
– мінімізувати коливання температури, які призводять до розшарування, утворення грудок у продукті та іншим дефектам;
– зберегти продукцію від мікробіологічного забруднення;
– перешкоджати проникненню кисню і ультрафіолетового випромінювання, які прискорюють окислення компонентів;
– зберегти аромат продукту, а також виключити потрапляння в нього стороннього запаху з пакувального матеріалу або навколишнього середовища.

Крім того, для даної продукції пакувальні плівки повинні бути адаптовані і до відповідного обладнання, забезпечувати технологічність пакувального процесу, володіти антистатичними і ковзаючими властивостями, жорсткістю, міцністю і т.п. Якість упакованого продукту підкреслюється за допомогою поліграфічного оформлення, тому плівки повинні добре сприймати багатоколірний друк.

Для фармацевтичної продукції, косметики та засобів особистої гігієни компанія пропонує гнучку упаковку типу «Флоу-Пак»; ламінати для плоских пакетів «Саше»; ламінати для 4-шовних пакетів з бічною складкою. Компанія також виробляє стоячі пакети типу «Дой-Пак».