Поліпропіленова етикетка - ООО "Монопак"

Поліпропіленова етикетка

polipropenovajaetiketka

Поліпропіленова етикетка використовується для безалкогольних та слабоалкогольних напоїв у ПЕТ-тарі. Така етикетка має цілу низку переваг порівняно з традиційним матеріалом – папером. Насамперед, це низька собівартість і висока міцність: поліпропіленова етикетка не руйнується протягом усього терміну експлуатації і не піддається деформації під впливом вологи. Завдяки природним фізичним властивостям поліпропілену, є можливість отримати прозору етикетку, чого неможливо досягти при використанні паперу.

Гладкість і рівність поліпропіленової етикетки спрощує її кріплення до поверхні тари, а технологічні особливості нанесення такої етикетки на ПЕТ-пляшку дозволяють істотно скоротити витрату клею.

Завдяки стійкості поліпропіленової етикетки до дії агресивного середовища, її використовують в умовах, де потрібна стійкість до стирання і дії хімічних речовин. Така етикетка може використовуватися для етикетування продукції, зберігання і перевезення якої здійснюються в екстремальних умовах. Нанесена на етикетку інформація може зберігатися протягом довгого часу.

Найважливішою перевагою виробів з поліпропілену вважається їх нетоксичність. Вони не становлять загрози здоров’ю людини, а поліпропілен вважається одним з найбільш відповідних матеріалів для виготовлення етикеток.

Широкий спектр можливостей ротогравюрного друку, найсучасніше обладнання дозволяють компанії виготовляти етикетки на пляшку яскравими, інформативними, які не тільки рекламують продукцію замовників, але і є декоративним елементом упаковки.

Для етикетки на пляшку під час прямого друку ми використовуємо одношаровий матеріал перловий, прозорий або металізований, різної товщини.

Для етикетки на пляшку під час зворотнього друку ми використовуємо одношаровий матеріал прозорий, різної товщини або двошаровий матеріал. Етикетка, виготовлена з двошарового матеріалу, має більш презентабельний, багатий і благородний вигляд, а також двосторонній захист дизайну від механічних пошкоджень і впливу вологості (конденсату на пляшці).