Термозбіжна етикетка - ООО "Монопак"

Термозбіжна етикетка

термоусадочная этикетка

Завдяки своїй властивості приймати при нагріванні форму упаковки будь-якого ступеня складності, щільно облягаючи її поверхню під час усадки, термозбіжна етикетка застосовується там, де необхідно декорувати складну геометричну форму, де яскравістю і нестандартністю потрібно підкорити покупця.

Термозбіжна етикетка виготовляється з ПВХ, ПЕТ, ОПС плівок товщиною 40-50 мкм у вигляді фрагмента рукава. Найбільш затребуваною є термозбіжна етикетка з ПВХ – плівки. Така етикетка має дещо нижчу вартість, ніж термозбіжна етикетка з ПЕТ – плівки, вона більш стійка по відношенню до агресивного навколишнього середовища і наноситься на поверхню при більш низьких температурах, ніж термозбіжна етикетка з ПЕТ – плівки. Ступінь поперечної усадки термозбіжних плівок – 50-77%, поздовжньої – 0-5%.

Для зручності покупців термозбіжна етикетка може бути доповнена поперечною або поздовжньою перфорацією. Поставлятися етикетка може як для етикеровування тари автоматичним обладнанням, так і під час нарізки для ручного нанесення.

Термозбіжні широко застосовуються як для харчових продуктів, так і нехарчових.

• для харчових продуктів
До цього виду продуктів відносяться – молочні продукти, соуси, сиропи, джеми, дитяче харчування, консерви, рослинні олії, страви швидкого приготування, сипучі продукти в тарі, також напої (газовані, вино-горілчані), пиво, мінеральні води, соки. Використання термозбіжної етикетки для даного виду продуктів має наступні вигоди та переваги:
– Захищає від УФ-променів, зберігає зовнішній вигляд під час заморожування і охолодження;
– Покриває всю поверхню тари складною і оригінальною формою;
– Приховує фізичні та технічні дефекти поверхні;
– Зображення не блідне, не вигорає, не намокає, не пошкоджується від тертя при транспортуванні (завдяки друку з внутрішньої сторони етикетки);
– Збільшує площі нанесення інформації по всій поверхні циліндричної етикетки;
– Можливість використання об’ємного дизайну, застосування ефекту прозорості, напівпрозорості, матовості;
– Рукав успішно вирішує проблему нестиковки країв етикетки;
– Можливість етикетування як ручним, так і автоматичним способом.

• для нехарчових продуктів
До цього виду продуктів відносяться засоби побутової та будівельної хімії, косметики (фарби, технічні рідини, різні миючі та чистячі засоби, аерозолі, креми для взуття, шампуні, косметичні креми).
Ми виробляємо повнопрофільну, лінійну термозбіжну етикетку, а також групову рукав-етикетку.

• для ковпачків «контроль першого розтину»
Ми виготовляємо термозбіжну етикетку на ковпачки для лікеро-горілчаних виробів. Вона захищає від підробки, а використання ковпачка здійснює контроль першого відкриття до покупки.