Перемога у конкурсі «Українська зірка упаковки – 2023»

Компанія «МОНОПАК» взяла участь у конкурсах «Українська зірка упаковки 2023», «Українська етикетка 2023» та «Упаковка майбутнього 2023», які були організовані Клубом пакувальників. Цього року в конкурсі взяли участь 45 зразків упаковок та етикеток від 26 компаній з 13 міст країни, вперше у конкурсах на кращу упаковку та етикетку взяли участь іноземні компанії з Польщі, Туреччини та Латвії.

Компанія «МОНОПАК» номінувалася в конкурсі з упаковкою для приправ серії «Кулінарний шедевр» – це двосекційна упаковка з насічками для легкого відкриття: нижнє відділення для приправи, верхнє- пакет для запікання. Саме цей зразок продукції ТОВ «МОНОПАК» став переможцем у конкурсі «Українська зірка упаковки – 2023».

Ми раді отримати таку нагороду та хочемо висловити слова вдячності журі за те, що оцінили роботу нашої команди за заслугами. Ми поважаємо співпрацю з нашим клієнтом Компанією «СПС» ТМ PRIPRAVKA , яка дала нам можливість втілити в життя свої ідеї дизайну та індивідуальну незвичну форму пакету.

Ми мотивовані творити та креативити, разом з нашими клієнтами готові втілювати найнеочікуваніші дизайни та надійну і практичну упаковку.