Про компанію

Виробник гнучкої упаковки

МОНОПАК – це один з лідерів в галузі виробництва гнучкої упаковки, термозбіжної та поліпропіленової етикетки в Україні. З 2017 року активно розвивається напрямок виробництва упаковки-конус для морозива.

Більш ніж 15 років компанія пропонує ринку широкий асортимент продукції, виготовлення якої включає в себе дуже складні технології. Максимально використовуючи всі переваги глибокого друку, ми забезпечуємо пакувальним матеріалом підприємства харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості.

Компанія виробляє гнучкі пакувальні матеріали, які володіють прекрасним зовнішнім виглядом, високими бар’єрними властивостями, ефективно переробляються на пакувальних машинах, продовжують терміни зберігання продуктів, екологічно безпечні на всіх життєвих етапах.

Наша продукція

У лютому 2018 року компанія МОНОПАК успішно пройшла сертифікаційний аудит по системі FSSC 22000 Food Safety System Certification (Система менеджменту безпеки продуктів харчування), яка не поступається за рівнем стандартам BRC, IDC, SAF, затвердженим міжнародною організацією Global Food Safety Initiative (GFSI), (Глобальна ініціатива харчової безпеки).

Всі матеріали і сировина, які використовуються при виготовлені нашої продукції відповідають європейським стандартам і нормам харчової безпеки. Виготовлена нами упаковка проходить постійні дослідження в європейських лабораторіях на предмет якості безпеки.

Продукція, яку ми виробляємо, відповідає:

  • Регламенту ЄС №1935 / 2004 (про матеріали і вироби, які призначені для контакту з харчовими продуктами);
  • Правилам Європейської комісії № 2023/2006 (про належну практику організації виробництва матеріалів і виробів, призначених для безпосереднього контакту з харчовими продуктами);
  • Регламенту Європейської комісії №10 / 2011 року (про пластикові матеріали і вироби, які призначені для контакту з продуктами харчування).

FSSC 22000 Food Safety System Certification

Система менеджменту безпеки продуктів харчування

sert2-4

Наші досягнення