Термозбіжна етикетка використовується для упаковки як харчової, так і нехарчової продукції і має наступні вигоди та переваги:

  • Захищає від УФ-променів і зберігає зовнішній вигляд при заморожуванні і охолодженні;
  • Можливість покриття поверхні тари складної форми;
  • Приховує фізичні і технічні дефекти поверхні;
  • Зображення не блідне, не вигорає,  не намокає, не пошкоджується від тертя при транспортуванні завдяки друку з внутрішньої сторони етикетки;
  • Збільшує площу нанесення інформації – по всій поверхні;
  • Можливість використання об’ємного дизайну, застосування ефекту прозорості, напівпрозорості, матовості;
  • Для зручності покупців термозбіжна етикетка може бути доповнена поперечною або поздовжньою перфорацією, а також відривною стрічкою;
  • Можливість етикетування термоузбіжної етикетки автоматичним методом без використання клею.

ПОВНОПРОФІЛЬНА ЕТИКЕТКА

Повнопрофільна етикетка покриває всю поверхню тари, збільшує площу нанесення інформації по всій поверхні.

ЛІНІЙНА ЕТИКЕТКА

Лінійна (часткова) термозбіжна етикетка дозволяє найкращим чином поєднати структуру ємності та яскраву етикетку продукції для максимально якісної презентації товару при продажі.

ЕТИКЕТКА НА СТАКАНЧИК

Термозбіжна етикетка на пластиковий стаканчик дозволить поліпшити зовнішній вигляд Вашої продукції. Завдяки використанню термо-лаку досягається максимальне зчеплення етикетки з виробом, що усуває сповзання етикетки під час транспортування і експлуатації.

ТЕРМОЗБІЖНІ КОВПАЧКИ

Використання термозбіжного ковпачка дозволяє здійснювати контроль першого відкриття до покупки товару, а також захищає ваш продукт від підробки.

Матеріали: застосування та властивості

ПВХ-плівка

Поєднує в собі високу якість і відносно невелику вартість. Застосовується для тари простої або складної форми з різницею діаметрів донної частини і горлечка не більше 60%. Це обумовлено максимально можливим ступенем поперечної усадки. Поздовжня усадка при цьому не перевищує 5%.

ПЭТ-плівка

Застосовується для друку етикеток в тих випадках, коли потрібно виключно високий ступінь усадки, використовується для тари складної геометричної форми. Максимально можливий ступінь поперечної усадки становить 77%. Поздовжня усадка при цьому не перевищує 2%.

ОПС-плівка

Відповідає екологічним вимогам і має високий рівень максимальної усадки – 74%. Менша щільність матеріалу забезпечує більш високе покриття виробу. Поздовжня усадка може досягати 10%.