Корпоративна культура

Ми вміємо досягати всіх масштабних цілей і серйозних завдань завдяки згуртованій команді однодумців, здатних, а найголовніше бажаючих добиватися поставлених цілей.

Сьогодні МОНОПАК – сучасне підприємство, яке динамічно розвивається, це бренд, який цінують та вибирають.

Наша корпоративна культура – це культура, заснована на цінностях, які об’єднують колектив компанії, це те, що є основою сумісної праці.

Ми дотримуємося наступної філософії по роботі з персоналом:

  • Кожен співробітник компанії є частиною великого цілого.
  • Компанія цінує кожного зі своїх співробітників.
  • Кожний працівник розділяє цінності компанії і прагне до постійної якості своєї роботи.
  • Наша команда працює в успішній компанії, яка динамічно розвивається, і ми цим пишаємося.

Наші цінності

Кліентоорієнтованість

Ми здатні створювати додатковий потік клієнтів і додатковий прибуток компанії за рахунок глибокого розуміння і задоволення потреб клієнтів.

Ініціативність

Ми прагнемо і здатні постійно покращувати результати своєї роботи.

Командність

Наша Компанія – це єдина команда, яка працює на загальний результат. Ми діємо на основі принципу взаємодопомоги, узгоджуємо всі свої рішення і дії з загальними цілями нашої компанії.

Якість

Основа нашої репутації і довіри до нашої Компанії – це якість наших продуктів і послуг, які забезпечуються завдяки професіоналізму, якості роботи і особистим зусиллям кожного з співробітників.

Результативність

Ми прагнемо досягати найкращих результатів при оптимальних затратах. Для цього ми добиваємося забезпечення високої продуктивності, оперативного та точного виконання поставлених задач.

Корпоративні новини

Автоквест

Автоквест

Напередодні святкування 15-річчя компанії, всі співробітники проявили чудеса кмітливості і спритності рук в автоквесті. 13 екіпажів, 4 години, 23 завдання,…
15 років компанії

15 років компанії

У листопаді 2018 року компанія МОНОПАК відзначила свій ювілей, 15 років з дня заснування. За ці роки зроблено багато роботи,…
Регата 2018

Регата 2018

18 серпня 2018 року вирушила крейсерська регата МОНОПАК. Цілями цього заходу були: створення єдиної команди,згуртування колективу,спроможність вийти з «зони комфорту»…