Корпоративна культура

Ми вміємо досягати всіх масштабних цілей і серйозних завдань завдяки згуртованій команді однодумців, здатних, а найголовніше бажаючих добиватися поставлених цілей.

Сьогодні МОНОПАК – сучасне підприємство, яке динамічно розвивається, це бренд, який цінують та вибирають.

Наша корпоративна культура – це культура, заснована на цінностях, які об’єднують колектив компанії, це те, що є основою сумісної праці.

Ми дотримуємося наступної філософії по роботі з персоналом:

  • Кожен співробітник компанії є частиною великого цілого.
  • Компанія цінує кожного зі своїх співробітників.
  • Кожний працівник розділяє цінності компанії і прагне до постійної якості своєї роботи.
  • Наша команда працює в успішній компанії, яка динамічно розвивається, і ми цим пишаємося.

Наші цінності

Кліентоорієнтованість

Ми здатні створювати додатковий потік клієнтів і додатковий прибуток компанії за рахунок глибокого розуміння і задоволення потреб клієнтів.

Ініціативність

Ми прагнемо і здатні постійно покращувати результати своєї роботи.

Командність

Наша Компанія – це єдина команда, яка працює на загальний результат. Ми діємо на основі принципу взаємодопомоги, узгоджуємо всі свої рішення і дії з загальними цілями нашої компанії.

Якість

Основа нашої репутації і довіри до нашої Компанії – це якість наших продуктів і послуг, які забезпечуються завдяки професіоналізму, якості роботи і особистим зусиллям кожного з співробітників.

Результативність

Ми прагнемо досягати найкращих результатів при оптимальних затратах. Для цього ми добиваємося забезпечення високої продуктивності, оперативного та точного виконання поставлених задач.

Корпоративні новини

День поліграфіста 2024

День поліграфіста 2024

Поліграфія – це галузь людської діяльності і промисловості, в якій методом різноманітних технологій друку виготовляються різні види друкованої продукції, яка,…
Яким був 2022 рік для компанії «МОНОПАК»

Яким був 2022 рік для компанії «МОНОПАК»

Рік почався з великих планів на майбутнє, із зустрічей з клієнтами, домовленостями про нові об’єми, нові можливості, нові види виробництва…
Автоквест

Автоквест

Напередодні святкування 15-річчя компанії, всі співробітники проявили чудеса кмітливості і спритності рук в автоквесті. 13 екіпажів, 4 години, 23 завдання,…