Конференція New Food Summit 2023

Минулого тижня Компанія «МОНОПАК» була учасником першої в Україні конференції New Food Summit та прийняла участь у виставковому просторі для представників харчової та переробної галузей.

Організатори New Food Summit 2023 створили платформу для обміну досвідом і пошуку партнерів та інвесторів в Україні для посилення позицій нашої країни на світовій арені.

Головною темою саміту було: як українським гравцям не упустити можливостей, що виникають завдяки трансформації глобального ринку їжі.

Головною ідеєю події стало: зрозуміти трансформаційні процеси на глобальному ринку їжі, об’єднати бізнеси, які «мислять масштабно» та «мають глобальні амбіції». Обговорили як Україні скористатися можливостями, які відкриває світ, та посісти провідне місце на глобальному ринку! До яких викликів готуватись українським харчовим та переробним компаніям!

Розібрали які продукти нового покоління споживають українці і чи є у їжі майбутнього шанси на успіх в Україні!

Дослідили потреби споживачів та важливі тренди Food-ринку та відокремили побажання локальних споживачів!

Компанія «МОНОПАК», як одна з лідерів в галузі виробництва гнучкої упаковки запропонувала свої можливості та способи упаковки їжі майбутнього, яку обговорювали на конференції.

Ми, разом з іншими бізнесами намагаємося зрозуміти трансформаційні процеси на глобальному ринку їжі, запровадити нові технології виробництва упаковки для новостворених продуктів харчування.

Давайте разом змінювати ринок їжі та упаковки до неї.