Участь у міжнародній виставці в Італії “SIGEP 2024”

Компанія “МОНОПАК” на минулому тижні прийняла участь у міжнародній виставці в Італії “SIGEP 2024” в місті Ріміні. На 45 му випуску SIGEP були присутні 160 країн та виставлено 1200 брендів з усіх куточків світу. Компанія “МОНОПАК” мала змогу приймати участь та заявити про себе як про одного з лідерів в галузі виробництва гнучкої упаковки в Україні.

Вже понад 20 років Компанія “МОНОПАК” забезпечує пакувальним матеріалом підприємства харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості.

5 днів презентації себе ринку Італії та Європи якнайкраще та з усіма перевагами, 5 днів зустрічей та знайомств, 5 днів розширення контактного поля потенційних клієнтів.

Зустрічали і українців, які несуть патріотизм у своїй душі та в праці, яку вони продовжують в іншій країні. Окрім українських та європейських виробників присутні були також представники країн Африки, Індії, Іраку, Північної Македонії, Еквадору, Китаю. Ми отримали купу вражень від комунікації, безліч контактів та запросів, а також італійську привітність до українського бізнесу та надлюдську підтримку українського народу. Європа нас чує, Європа нас бачить, а надалі ще й буде “носити українську обгортку та етикетку”.