Українська вишиванка – код української нації

Щороку в середині травня українці відзначають День вишиванки – яскраве і сповнене традицій свято, присвячене нашому національному одягу – одягу вільних нескорених людей. Історія української вишиванки налічує багато століть, а кількість різноманітних візерунків і технік неможливо порахувати.

Найкращий спосіб відзначити День вишиванки – вдягнути національний костюм на роботу чи навчання. Мета цього свята – популяризувати носіння вишиванки як повсякденного вбрання, бо Вишиванка насамперед символізує національну гордість, красу і згуртованість, тому це свято має велике значення для багатьох людей.

Наприклад, для Компанії «МОНОПАК» це не просто щорічна традиція, а цілий обряд, який здавалося б, одним жестом призводить до згуртованності команди, вшановуючи цінності наших предків та актуалізуючи сучасні цінності, такі як воля, незалежність, мир та спокій.

Недаремно кажуть, що Українська вишиванка — диво, у ній народу код, код його душі. Тож, давайте оберігати наше диво та пам’ятати якою ціною воно нам дістається щодня.